ציוד סיעודי

ציוד סיעודי

ההשקעה בביטוח סיעודי הולכת וגוברת בקרב ישראלים רבים. תופעה זו היא תוצאה ישירה של עלייה גוברת בהבנת החשיבות להיות ערוכים למצב זה שרבים יעמדו בו. מצב סיעודי, למרבה הצער, אינו רק תופעה של גיל הזהב. מחלות הפוגעות בתפקוד היומיומי, או חלילה, תאונה קשה, יכולות למקם גם צעירים ואפילו ילדים במצב סיעודי. במקרים רבים, יעדיפו מטופלים סיעודיים ומשפחותיהם להישאר בביתם ולא לעבור למוסד סיעודי שינתק אותם מקרוביהם. על מנת שדבר זה יהיה אפשרי, יש צורך להכין את הבית לקבלת המטופל על מנת שנוכל לספק לו את כל צרכיו.

חגי מכשור רפואי וסיעודי בע"מ מספקת  ציוד סיעודי המותאם לטיפול בבית ותספק לך את כל הדרוש לטיפול מיטיב ואיכותי בקרוביך המטופלים בביתך.

אנו מחזיקים מעל אלף פריטים בקטלוג

יש לנו את כל הנחוץ לטיפול בבית עם מכשור מתקדם המספק מענה על כל קשת המצבים הסיעודיים.

פתרונות תמיכה ופתרונות נגד פצעי לחץ

מטופלים סיעודיים שאינם יכולים ללכת בכוחות עצמם נמצאים במצב שכיבה או ישיבה לתקופות ממושכות. מצב זה מביא מלבד הקושי הפיזי הברור יכול להוביל להתמודדות עם פצעי לחץ כואבים המקשים עוד יותר על איכות החיים. לכן, מציעה חגי מכשור רפואי וסיעודי בע"מ מגוון פתרונות למצב זה.

מזרנים

אנו מציעים מזרנים למניעת פצעי לחץ משני סוגים:

  • מזרן סטטי – מזרני ויסקו אלסטי מיובאים מהתוצרת הטובה ביותר. החומר המשוכלל קולט את קווי המתאר של גוף המטופל ותוך כדי פיזור לחצים יעיל של משקל המטופל וטכנולוגיות מתקדמות מונע ומטפל בפצעים.
  • מזרן דינאמי – המזרן מורכב ממספר תאים גליליים המנופחים בלחץ אוויר וניתן להתאימם לתנוחת המטופל. טכנולוגיות מתקדמות מאפשרות חלוקה יעילה של משקל הגוף ומניעה מקסימלית של פצעי לחץ.

כריות ישיבה

מפולימר מוקצף או מויסקו אלסטי לחלוקת לחצים יעילה בישיבה בכיסא גלגלים או בבית.

מכשור הולכה, הרמה והעברה

על-מנת שניתן יהיה להעביר את המטופל למטרות רחצה, אכילה, טיפולים והתאווררות, יש לנו מגוון פתרונות מתקדמים עבורך:

מתקני העמדה

המתקן המשמש כמעין מנוף לרתימת והרמת המטופל למצב עמידה מעניק תמיכה מקסימלית ומרגיל את המטופלים להיות יותר במצב עמידה. דבר שהוכח מחקרית כמסייע בשיקום ותהליך ההחלמה.

מנופי העברה

מנוף פלוס ערסל להעברה או הולכת מטופל למטרות שונות. מגיעים תלויים מהתקרה תוך שימוש במסילות תואמות או מוצבים על הקרקע (מנוף ריצפתי).

מכשירי ניטור מתקדמים

  • מוניטור רפואי רב פרמטרי
  • מד חמצן (סטורציה)
  • מד לחץ דם
  • משקלים ומדי חום ייעודיים
  • רושמי א.ק.ג.

חגי מכשור רפואי וסיעודי בע"מ תלווה אותך בכל בחירה הנחוצה לך

אנו פועלים בתחום המכשור הרפואי והסיעודי מעל 40 שנה ומובילים את התחום אל הטכנולוגיה המתקדמת של המאה ה-21. מעבר למכשור סיעודי לבית, אנו מספקים ציוד לבתי חולים כמו מיטות בית חולים, אביזרי תאורה מתקדמים ואמצעים מוסדיים וביתיים רבים אחרים.

04-8411003
04-8411137
,המעפילים 27, א.ת עיר גנים .ת.ד 413, קרית אתא
Skip to content